loading...
X
ENDÜSTRİYEL TEKLİF FORMU
Adınız Soyadınız (*)
Telefon Numaranız (*)
E-Mail Adresiniz (*)
Şirket
EBAT BİLGİLERİ
En Boy Yükseklik
Koli içerisine konulacak ürün ağırlığı (kg)

Mukavva kalinliği

Tek dalga Dopel Triplex
Kalite (kalite standartlarını biliyorsanız doldurunuz.)
Miktar (Adet) Baskı (miktar az ise klişe maliyeti eklenir)
Var Yok
Notlar

ENDÜSTRİYEL TEKLİF FORMU

Kurumsal

Hakkımızda

Akademika Ambalaj 2002 yılında Fethiye mahallesinde 200 m²  lik bir alanda ticari faaliyete başlamış, 2002 yılı sonunda Nilüfer köyde ilk üretim tesisini açmıştır. Hızlı ve istikrarlı büyümesini sürdüren firmamız ilk önce 2014 yılında Minareli Çavuş mahallesindeki fabrikasına taşınmış, ardından 2017 yılı Temmuz ayında Bursa Organize Sanayi Bölgesindeki, 9000 m² si kapalı, 4500 m²  açık alan olmak üzere 13.500 m² lik yeni fabrikasına taşınmıştır.

            Genişleyen üretim ve depo alanı sayesinde, hem müşterilerine daha iyi bir hizmet verme şansı bulmuş, hem de makine parkını güçlendirerek, otomasyona ağırlık vermiştir.

            Tüm sektörlere hizmet vermekle beraber, özellikle otomotiv ve gıda sektöründe uzmanlaşmıştır. Gelinen nokta itibariyle bölgesinin en güçlü firmalarından biri haline gelmiştir.

            Akademika Ambalaj, belirlediği hedeflerine ulaşabilmek için en önemli kaynağı insan olarak görmektedir. Bu ailede daima karşılıklı güven, saygı ve işbirliği esastır. Hiçbir birlikteliğe geçici gözle bakılmaz. İlişkilerin sağlıklı ve kalıcı temeller üzerine oturtulmasına özen gösterir. İnsan a yapılan yatırımla, marka değeri zirveye taşınmaktadır. 

layout,bursa web tasarım,bursa reklam,bursa reklam ajansı,bursa ajans,bursa grafik ajans,bursa grafik,bursada reklam ajans, bursada grafik,bursada reklam ajansı